| MaBrein a întrebat:

Imi puteti spune firme de haine bune, adica gen Pull&Bear, Adidas,Nike,Supra, Porc si ce mai stiti voi, ca nu stiu ce sa imi iau sad

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Firme mari, cum vrei tu, sunt :

Tommy Hilfiger
Ralph Lauren
Gant
Lacoste
Armani
Abercrombie

Pull&bear, H&M si Zara... fix acelasi lucru

| MaBrein explică (pentru suntserios):

Exact dar totusi h&m nu se compara cu pull&bear nici la pret nici la calitate

3 răspunsuri:
| Malia00 a răspuns:

Zara,H&M,Reserved

| MaBrein explică (pentru Malia00):

H&M Nu e cine stie ce, adica mno, Zara nu prea imi plac, si Reserved... Adica totusi, firme mai mari cum am zis eu mai sus. Oricum multumesc de raspuns! Mentionez ca stiu de C&A Deichmann si astea nu trebuie sa spuneti voi, vreau firme mari si bune