| IMISSYOUBABY a întrebat:

As vrea un site unde pot sa cumpar un jurnal in care sa scriu... funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Asta este cel pe care il folosesc eu este foarte bunbig griniaryOne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Download jurnal -> DiaryOne 6.6
asa arata : http://4.bp.blogspot.com/......2+full.jpg
Descarca:
http://download.kappa.ro/action__file/id__5249
fundita,te rog?

Pa, pa!

| Laurretta a răspuns:

În librării găsești.

| Seby80 a răspuns:

In librarii gasesti tot ce vrei tu! Orice! De la carti la jurnale si caiete!

| StiuCeSpun a răspuns:

Lol?

| MoniiiixD a răspuns:

Dacă vrei un jurnal adevărat, cum e cel mai recomandat (are un farmec aparte) poți să îți cumperi unul ca "Jurnalul adolescenței mele" de la editura Cununi de stele, sau poți să îți confecționezi unul :* Dacă dorești unul "artificial", adică unul online, sunt diverse site-uri care oferă astfel de "blog-uri private". Sper că te-am ajutat! Fundița?batting eyelashes