| costinus3meow a întrebat:

Hei as dori sa imi fac un jurnal de calatorii stiu ce sa scriu in el dar nu stiu de unde sa il cumpar vreau foile albe fara scris dar sa coste sub 60 lei daca stiti niste site-uri
funda

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Jurnale / notesuri personalizate
- format A5, interior 100 foi albe, legat cu spira sau brosat, coperţi lăcuite - pret: 15 ron
- format A6, interior 50 foi albe, legat cu spira, coperţi lăcuite
http://personalizare-cadouri.blogspot.it/p/jurnale-personalizate.html

| costinus3meow explică (pentru Melcul):

Daca stii cum sa dau comanda iti d-au funda

| Melcul a răspuns (pentru costinus3meow):

Scrie acolo contact"comanda si preturi" dai acolo si apare.

| costinus3meow explică (pentru Melcul):

Mai exact daca poti fi mai explicit?

| Melcul a răspuns (pentru costinus3meow):

Uite aici ai toate datele ai si telefon si pagina de fb.
Email: grafco. Iasi@gmail.com
Tel. 0744 780459
website:www.personalizare-cadouri.blogspot.ro
Facebook: https://www.facebook.com/CADORIUM.Atelier.de.cadouri.personalizate