| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa am un site al meu [gratis] unde sa scriu si sa pun poze!
Un fel de jurnal pe care sa il citeasca toata lumea!
Se poate? Cum?

3 răspunsuri:
| Loveis4free a răspuns:

Fa-ti un bolg cum face toata lumea in zilele noastre.Intra pe www.blogger.com si creaza-ti un blog. Apoi il poti edita cum doresti si poti posta orice ai chef, si e gratis. Daca nu te descurci da-mi mesaj si iti voi spune mai amanuntit.

| ღBrunette a răspuns:

Hey! Poti sa iti faci un blog gratuit pe www.wordpress.com sau www.blogspot.com. Acolo poti sa postezi tot ce vrei. Pupici! :)

| flaviutzu a răspuns:

Pai fa-ti un blog sau un forum de aici http://www.forumgratuit.ro/ urmeaza pasi ca o sa te ajute;)