| iulihh a întrebat:

Salut, am dat comanda la eMAG online si a venit mesaj ca pe 20 iulie se livreaza comanda, azi fiind 16 iulie, vreau sa stiu daca sigur pe 20 vine comanda, dau funda, sunt nedumerit. Va rog, ajutati-ma.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti altceva decat ce ti-a comunicat magazinul, asa ca astepata sa o primesti. De regula magazinele mari, cum este si eMag, isi respecta termenele stabilite.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In proportie de 90%

| AFR81 a răspuns:

Interpretabil mesajul... E posibil ca pe 20 sa se livreze comanda, adica sa plece de la ei, urmand sa ajunga la tine in 2-3 zile lucratoare. A doua varianta este ca, intr-adevar, pe 20 coletul va ajunge la destinar. Trimite-le un mail si intreaba-i exact.

| scufitaroz a răspuns:

Depinde de localitatea unde te afli, daca produsul este in stoc, de curier etc. Daca termenul ti-a fost oferit automat de sistem, contacteaza-i telefonic si poti afla mai multe despre termenul de livrare.

| iulihh explică:

Sper sa vina