| Enake a întrebat:

Astazi mai este Black Friday la Flanco?

Răspuns Câştigător
| siquic a răspuns:

De nu te uiti la TV ca mai sunt reclame din astea si poate ca da dar ce stiu eu?

Fundita?

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Da, Flanco se numara printre magazinele care au ''sarbatorit'' Black Friday! Grabeste-te! happy

| HenryHorn a răspuns:

Da, scrie pe un site ca: FLANCO BLACK FRIDAY 29 noiembrie. Retailerul Flanco anunţă reducerea cu 10% a preţului în magazinele sale în zilele de 29 şi 30 decembrie, fără a da detalii suplimentare cu privire la condiţiile şi produsele la care se aplică această ofertă.

| GabyRytes a răspuns:

Eu am fost la Domo si a spus ca sa anulat Black Friday la toate magazinele de electronice
sper ca te-am ajutat