| anonim_4396 a întrebat:

Ati achizitionat vreodata ceva de pe Elefant.ro? Daca da va venit comanda? happy

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Da, se misca destul de repede. Daca iei carti in valoare de 150 de lei (parca), transportul e gratuit.

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Da, am comandat, comanda mi-a venit in 3 zile lucrătoare.

| b0denN a răspuns:

Da, poti comanda cu incredere! In maxim 3 zile lucratoare iti vei primii comanda!

| Elizeee a răspuns:

Da, comand mereu de acolo carti.Mie imi vin mereu in 2 zile (lucratoare).Imi place mult site-ul.

| laurradenissa a răspuns:

Am facut mai multe comenzi la ei si ori intarzie comanda, ori mi au trimis o parte din comanda pentru care am platit transportul, iar cealalta parte a comenzii am primit o a doua saptamana si iar am platit transportul. NU RECOMAND