| FaithGaga a întrebat:

Ati comandat vreodata ceva de pe elefant.ro? Sunt de incredere?
Funda :3

3 răspunsuri:
| Curious9 a răspuns:

Da, este, dar nu am cum sa garantez. Pana si vecinicul eMAG sau mercador are clienti nemultumiti. Daca se intampla, se intampla... problema este ca in Romania se intampla cam des. Si acu ma refer la cel care preia comanda. Eu am avut nenorocul pe eMAG sa vorbesc cu barbat care nici pana in ziua de astazi nu mi-a livrat produsele ( a trecut aproape 2 ani ), cel mai probabil, pentru ca am urmarit promotiile, etc, si avand in vedere reducerile, probabil discount-ul lui era mai mic. Nu stiu prea multe despre sistem, dar in 90-95% din cazuri, este ok. ( Okay, nu bine )

| FaithGaga explică (pentru Curious9):

Probabil ca tu ai platit cu cardul inainte, dar, daca tin bine minte, pe elefant era o optiune sa platesti in bani cash cand ajunge coletul la posta...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu am auzit deceat de Elephant tube, si acolo nu poti comanda nimic crying(