| Crisyy a întrebat:

A facut cineva comanda pe elefant.ro? vine comanda la timp sau?

3 răspunsuri:
| Elizeee a răspuns:

Comanda vine la timp(in doua zile)la cartile in stoc. Daca faci precomanda la niste carti care nu sant in stoc, timpul variaza. Sper ca te-am ajutat.

| danaros a răspuns:

Da, vine dar s-ar putea sa ai surpriza sa te coste mai mult decat scte pe site. Eu asa am patit,

| anonim_4396 a răspuns (pentru danaros):

Normal ca vine mai scumpa, daca o vrei adusa acasa, cu tot cu transport. Daca vrei sa o iei la pretul afisat, te duci la sediul lor, langa Afi Palace Cotroceni. Eu m-am dus si am luat o carte cu 19 lei de acolo...in loc sa dau 23 sau cat venea...cu tot cu transport