| Andreeashine a întrebat:

Ati dat vreodata haine la magazine second hand?
Cam ce preturi luati pe ele?

3 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Eu le dau la familii care nu au cu ce sa se imbraceoh go on. As fii vrut sa iau banii pe hainele pe care nu le mai port, dar cand ma gandesc la copii care ingheata de frig, mi se face mila.Ca am inima, nu`s de piatra

batting eyelashes. papa:*

| madaa a răspuns:

Este un site http://trendzone.ro/ unde iti faci cont pui poze cu haine cu care poti s afaci schimb cu alte pers sau s acumperi e f ok

| anonimeea a răspuns:

Cu cate haine am avut eu, de dat deveneam bogata laughing dar decat sa le dau la Second Hand, mai bine dau haine la familii nevoiase. care chiar nu au cu ce sa se imbracehappy