| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

Aum 2 ore mi-am cumparat niste adidasi cu leduri ...cand se vor strica ledurile? De la ce se pot strica? Mi-e frica sa nu le stric! Imi puteti spune cum sa am grija de ele? Va rog nu radeti! Chiar imi plac foarte mult si nu vreau sa-i stric!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare ai 2 ani?

| mont a răspuns:

Led-urile de la ei se strica in 2 moduri deregula ori apa ori cel mai des incarcati cu un incarcator prea mare si/sau fara a fi conectati amandoi in momentul conectarii incarcatorului la priza. Alte defectiuni mai pot fi la contacte de la socuri repetate, daca spre exemplu alergi cu ei, dar astea se pot repara.