| iSaiyan a întrebat:

de curand mi-am luat niste adidasi cu leduri si nu au nici o problema, merg perfect ledurile, sunt marimea mea. Vreau sa stiu cat trebuie sa ii las la incarcat ca nu vreau sa se arda ledurile sau ceva.

1 răspuns:
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Eu inca nu am adidasi din astia, insa sunt un bun inginer. happy
LED-urile de la adidasii tai au o rezistenta inseriata ca sa limiteze curentul prin LED-uri, oricat ii lasi la incarcat LED-urile nu se ard.