| McLISTO a întrebat:

Auziti, am ramas cu cativa ani in urma si vreau sa-mi cumpar o placa ouijahee hee) Vreo idee de unde pot sa cumpar una?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu gasesc decat pe Amazon, care face shipping si in Romania
https://www.amazon.com/s?k=ouija+board
deci, o sa te coste ceva si transportul, dar daca iti doresti atat de mult...

9 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Asa, de curiozitate, ce vârstă ai?

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns:

"am ramas cu cativa ani in urma" adica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mentalitatea veche ai?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum ai ramas cu cativa ani in urma? La ce te referi? :-?

Uite aici, Amazon: https://www.amazon.com/Winning-Moves-Games-Classic-Ouija/dp/B00EFDXAB4
si probabil pe mai multe site-uri la un "Ouija buy" pe Google.

Joaca-te :)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Auziti, am ramas cu cativa ani in urma.
Auzim, dar nu înțelegem. cum puteai să rămâi în urmă?
Puteai și invers, să o iei înainte?
Vrei să îți cumperi, ca să ce cu ea?
Scrii Ouja board preț pe Google și găsești.
Pâ Sâ. După ce mor, o să îți trimit un mesaj prin ouija board.
Știi ce mesaj?
Nu mai crede toate prostiile, mai abține-te. Nu de alta, doar că vei rămâne cu câțiva ani în urmă.

| Mirel4412 a răspuns:

"tabla ouija" o prostie mai mult de design decat folositoare. Cu banii aia poti sa iti iei alte jocuri de societate sau haine mancare etc...

https://www.metal-shop.ro/......sra002743/

| aleee5262 a răspuns:

Exista o gramada de site uri si romanesti si din strainatate unde le poti gasi. Din cate stiu este si pe eMAG dar nu cred ca isi merita banii. Si eu am vrut candva sa iau vazand in filme da na nu cred ca are rost. E faina sa te distrezi cu prietenii dar sa nu fi dezamagit dupa ca nu functioneaza ca in filme?

| profuofolain a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu

| profuofolain a răspuns:

Aprob