| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

Auziti vreau sa-mi cumpar un cooler pentru laptop si nuh cum functioneaza imi dati mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nu-l tin prea des pe pat, ca si asa are el ceva probleme sad.
Dar cand sunt bolnava sau nu am chef de stat la birou, il iau cu tot cu cooler si-l asez in pat. Chiar nu ma deranjeaza cu nimic, pentru ca are aceeasi marime cu laptopul, este subtire si discret.
Pana iti achizitionezi unul poti sa pui o carte sub el ca sa aiba pe unde iesi aerul.
E normal sa se incalzeasca mai repede din moment ce nu are cum sa se aeriseasca. De asta trebuie sa-i prelungesti viata cu ajutorul unui cooler happy

6 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

E o mini masuta pentru laptop, numai ca are incorporat niste ventilatoare care racesc laptopul. Sunt foarte bune pentru sanatatea luihappy
Pui laptopul pe el si are o mufa ca la USB pe care o bagi acolo in laptop.
Nu-i asa mare smecherie...cel putin asa functioneaza al meubatting eyelashes

| PuFaRiNaIsThEoNe explică (pentru Cherilyn):

Pot sa-l pun si pe pat sau trebuie sa iasa aerul|?

| Cherilyn a răspuns (pentru PuFaRiNaIsThEoNe):

Nu prea e indicat sa-l tii pe pat sau pe jos, mai ales daca nu are cooler.
E musai sa iasa aerul, altfel se va suprasolicita.happy

| PuFaRiNaIsThEoNe explică (pentru Cherilyn):

Deci cam nu prea ma ajuta eu vreau sa-l tin mai lut pe pat si deia ma gandeam. u ce faci cand il ti pe pat(laptopu) oare se incalezeste mai repede?

| PuFaRiNaIsThEoNe explică (pentru Cherilyn):

Mersi mult ca m-ai ajutat si lamurit, te-as da la toate raspunsurile funda dar numa la unu pot ..ms :X

| Cherilyn a răspuns (pentru PuFaRiNaIsThEoNe):

Nu-l tin prea des pe pat, ca si asa are el ceva probleme sad.
Dar cand sunt bolnava sau nu am chef de stat la birou, il iau cu tot cu cooler si-l asez in pat. Chiar nu ma deranjeaza cu nimic, pentru ca are aceeasi marime cu laptopul, este subtire si discret.
Pana iti achizitionezi unul poti sa pui o carte sub el ca sa aiba pe unde iesi aerul.
E normal sa se incalzeasca mai repede din moment ce nu are cum sa se aeriseasca. De asta trebuie sa-i prelungesti viata cu ajutorul unui cooler happy

| John1973 a răspuns:

Se baga la usb si gata functioneaza http://bit.ly/1C6jpnp