| Specialc a întrebat:

Aveti idee ce firme gen Avon Oriflem Ladi`s mai sunt? As vrea sa ma fac reprezentanthappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Life care

| DeEAஐ a răspuns:

Metropolitan

| aaaaaaa1 a răspuns:

Se scrie oriflame

| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan daca vrei! te pot inscrie chiar eu iar tu la randul tau iti poti crea o grupa de unde vei castiga alti bani din vanzarile lor!

| Anna04 a răspuns:

Infinity

| szaboeva a răspuns:

Ebiju, daca imi dai o adresa iti trimi un catalog gratis si daca iti place te inscrii.Astept adresa ta.

| Alina_3399 a răspuns:

Hai ca iti propun eu ceva. Nu necesita cine stie ce timp sau efort. Poti deveni reprezentant Oriflame. Ai un catalog de produse, strangi comanda, o dai si in functie de cat de mare este valoarea comenzii ai si discount mare. De exemplu la o comanda de 200 lei ai discount de 23% adica 46 lei. pe masura ce comanda creste creste si venitul tau. Daca ai nelamuriri sau doresti sa devii reprezentant da un add la alina_of si te ajut cu placere. happy