| Mahalance a întrebat:

Azi am facut o comanda de pe dx.com in valoare de 38 dolari. Am facut comanda de pe link-ul http://eud. dx.com/, deci comand produsele dintr-un sediu european dupa cu zic ei.

Intrebarile mele sunt:

1. Unde va ajunge coletul?
2. O sa fie nevoie sa achit vreo alta taxa? Ex TVA, taxa vamala si alte chestii

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Deoarece firma este din UE nu trebuie sa achiti taxa. Daca sub produs scrie free shiping inseamna ca nu platesti nici taxa de transport. Coletul poate ajunge la posta sau cu un curier rapid. cred ca mai degraba cu un curier rapid.