| Bitsuuuuuuu a întrebat:

Baii care firma e mai buna Adidas sau Hummel..ptc nu stiu ce fel de adidasi stabili sa-mi cumparwinking!

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Baiiii
Eu unul port doar Adidas de vreo 6 ani de zile si sunt al naiba de multumit.
Depinde ce gusturi au piciorusele tale big grin
Sa-i porti sanatoasa

| Anonim5566 a răspuns (pentru CataC):

Nu m-am putut abtine sa nu te felicit pentru comentariul tau genial rolling on the floor) Mooooor de ras laughing

| Bitsuuuuuuu explică (pentru CataC):

Si eu sunt tot portar..si am avut 2 perechi de adidasi de la Adidas si i-am stricat in 2 luniwinking.....deciii?laughing):**

| CataC a răspuns (pentru Bitsuuuuuuu):

Deciiiii... incearca sa nu-i mai iei cu un numar mai mici? big grin
Habar n-am, vezi si tu ce rezista pe la colege. Depinde si de la sport la sport, de la model la model...

| Bitsuuuuuuu explică (pentru CataC):

Mdeeaa si asta e adevarat.da tu ce sport faci?happy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Adidas e cea mai buna.Pa,pa

| jasminedenissamaria a răspuns:

Eu t-i-as recomanda Adidas!