| DjQwesst a întrebat:

Black Friday este vinerea asta?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
In America e pe 29, la noi multe magazine, in frunte cu eMAG, o fac pe 22, adica in 3 zile.
Lasa un email pe www.reduc.ro si iti trimit mail joi cu lista compelta de magazine.
Multa bafta

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Da, vinerea asta o sa fie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Vrei s-o/să-l faci să stea vineri singur/ă în fața magazinelor de la cinci dimineața? laughing

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai conteza 1 saptamana laughing?

| Lexi888 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Taci ma ca e pe 29, nu mai induce omul in eroare.

| Radu284 a răspuns:

Black Friday e in vinerea dupa Thanksgiving. Thanksgivingul cade pe 28 anul asta. Deci e 29 e Black Friday.

| Grimmjow69 a răspuns:

Black Friday Romania 2013 va avea loc tot pe data de 29 Noiembrie.

| Lexi888 a răspuns:

E pe 29 adica vinerea viitoare, aia nu știe ce spune.

| AndraAlee16 a răspuns:

Da

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Da.