| Sylvye a întrebat:

Cand va avea loc vinerea neagra (black friday) anul asta?

3 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

29 Noiembrie 2013

| marian1985 a răspuns:

Buna,

In acest an Vinerea Neagra pica pe data de 29 noiembrie ( se calculeaza ultima vineri din luna noiembrie ). Iti recomand sa vizitezi http://vinereaneagra.eu pentru a vedea magazinele participante. P.S. In acest an anumite magazine au anuntat ca vor inpece mai devreme.

| madddd a răspuns:

Buna!
Nu stiu foarte sigur, dar s-ar pute ca anul acesta Black Friday Romania sa se tina de 23 sau 29 noiembrie, nu sunt sigura.Totusi sper ca te-am ajutat!