| clausss16 a întrebat:

Cand va fi "Vinerea neagra"sau "Black Friday" la noi in tara anul acesta? Funda pentru un raspuns cat mai clarwinking

Răspuns Câştigător
| Codre a răspuns:

IDontKnow sincer cred ca`l doare undeva de solistu p**i.
Uite aci raspunu : vinerea neagra pica pe data de 30 Noiembrie 2012.
Vinerea neagra inseamna reduceri de pana la 70% 80% la telefoane electrocasnice chesti din astea(adica reduceri la magazinele eMAG si flanco, astea fiind mai importante).
Iti dai seaman sa-ti iei o tableta sau laptop asa ieftin happy asa ca nu pierde ziua aiawinking! Bafta si funda daca zici tuwinking!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| conundrum a răspuns:

Cred ca intr-o vineri.Nu s-a auzit inca nimic, dar ar fi bine ca anul asta sa nu mai cada site-ul de la eMAG.

| marian1985 a răspuns:

Pe 23 noiembrie. Ai aici un site care iti da mai multe detalii

| IDoNotKnow a răspuns:

Poate te referi la Green Friday. Dacă la ei te refereai, mă tem să te anunţ că este posibil ca anul acesta să nu vină în România.Solistul trupei, Billie Joe Armstrong şi-a pierdut vocea de la prea mult evort.

| PapushaTa a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......-2011.html
Sper sa te ajute!
Funda?:o3

| Claudiu_5968 a răspuns:

In 2012 pica pe 23 noiembrie, ca e ziua de dupa Thankgiving day in mod traditional.
mai multe informatii despre BF aici: http://www.electroreview.ro/black-friday/

| Claudiu_5968 a răspuns:

Va fi sigur pe 23 noiembrie, am vazut multe stiri despre asta si magazinele sunt acestea http://www.electroreview.ro/lista-magazine-black-friday/
va fi foarte tare, eu ma gandesc sa cumpar un laptop ca am strans bani special pentru vinerea neagra a reducerilor.