| EuTeIubescBa a întrebat:

Buldogii ( cainii ) se pot tine in apartament? Exixta raSE CARE sa nu creasca asa mari? plss

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Orice caine poate fi tinut in apartament.Chiar si un dog danez sau un Saint Bernard. Dar e incomod.Nici cainele si nici stapanii nu se vor simti prea confortabil.

| Ivana_Bogdan_1988 a răspuns:

Da ai putea sa il ti dar trebuie disciplina sau daca vrei un caine mai mic ia-ti un beagle

| dariusmazilescu a răspuns:

Da, buldogii nu cresc foarte mari dar ai grija ca pot fi si puțin agresivi