| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Va plac cainii? Daca da, ce rase?

11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Da, imi plac. Chiar am o catelusa cu mine la bloc, metis de chihuahua cu pekingese, iar la tara am un metis de ciobanesc german cu rottwailler si o catelusa maidaneza. Imi plac rasele chihuahua, bichon maltez, bichon frise, shih-tzu, lup, caniche de talie medie.

| Nicky06 a răspuns:

Am avut un caine doberman dar a murit crying era batran si blnav... deci imi place Doberman,Rothwailere, Bichon, Pichinez si cam atat...

| BiancaDenisa a răspuns:

Bichon,ador aceasta rasa!

| Yukidaruma a răspuns:

Da imi plac caini, mai ales puii de lupi ciobanesti love struck

| aurasauras a răspuns:

Da,lup.

| aleexuţ a răspuns:

Bichon love struck

Răspuns utilizator avertizat
| TeoCaramel a răspuns:

ADoor cainii, chair am 3 catelusi de abia 3 luni in fata blocului, Mie imi place rasa beagle si bichon.Am avut si un pechinez era baiat si il chdema Strumfi.

| PetroKida a răspuns:

Adoor cateii :-x. spre deosebire de pisici laughing).
pechinezi :*

| AnNdradaA a răspuns:

Eu am chovv chovv
deci imi plac chovv chovv, bichon, pikinezi si dalmatieni

| Lyli a răspuns:

Salut,
Da. Mie imi plac cainii! mai ales Papilon dog