| GaNEsh a întrebat:

Cainii fac multa mizerie intr-un apartament?

Răspuns Câştigător
| Theo12445 a răspuns:

Bună. Pot spune din propria experienţă că nu fac atât de multă dezordine. Am o căţeluşă, bichon. O scot zilnic la plimbare, dimineaţa şi seara, acolo mai tot timpul îşi consumă energia. Normal că o să se mai joace cu tine sau cu jucăriile prin casă, acum depinde şi de firea căţelului. De obicei u căţel jucăuş. este un căţel fericit! Aşa că dacă te mai supără câteodată, nu-şi face griji, o face di iubire, vrea să-ţi atragă ateţia! Baftă.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Depinde cum il educi si cum il ingrijesti.

| AlexBoy88 a răspuns:

Da face extrem de multa mizerie chiar si un caine mai mic, ti-o zic din experienta!

| Oyasumi a răspuns:

Daca apartamentul este mare si ai zilnic timp sa ii scoti la plimbare, la joaca nu fac foarte mult.un caine e la fel ca si un copil, trebuie sa isi consume energiawinking mereu se poate intampla sa faca o pozna

| Olivian007 a răspuns:

Sa-ti spun... Da, fac.Mai ales cei care nu sunt invatati, vor face prin toata casa.Si nu iti va place cand va face diaree.Deci nu-ti recomand.Si nici pisicile.

| pufosenie4427 a răspuns:

Pai fac mizerie daca nu sunt invatai la apartament straight face, dar trebuie sa ii scoti des afara.Dar, uneori si pisicile fac daca nu sunt invatate la litiera.