| Alexandra2638 a întrebat:

Bunã! Aș vrea sã comand un produs de pe Dedeman.(de pe net) Va trebui să plãtesc transportul? Sau peste ce sumã nu se plătește?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie destul de clar pe site la ei, da cine sa citeasca

"Costurile de livrare sunt calculate in cosul dvs de cumparaturi. Aceste costuri difera in functie distanta de la magazinul Dedeman de unde a fost plasata comanda, pana la adresa de destinatie precum si de volumul si valoarea totala a bunurilor comandate. "

| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât produsul costă peste 90 de lei nu o să trebuiască să plătești transportul.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Salut, Alexandra.
Prețul transportului diferă în funcție de județul pe care îl alegi și cât de departe sunteți de magazinul din județul de unde aveți domiciliul. Puteți vedea exact costul pe pagina cu finalizarea comenzii. Se introduce județul și localitatea de domiciliu și o să vă apară exact prețul curierului care, în general nu este mai mare de 20 de lei.
O zi bună!