| drdvl666 a întrebat:

Bun deci sa incep cu inceputu deci is reprezentat avon si am pus prima comada si am cateva intrebari daca puteti sa imi raspundeti aici ii perfect happy apropo nu lasa-ti iduri sa imi explicati prostii ca n-am chef imi raspundeti aici daca vrei.

1.Cum primesc discauntu
2.Cum primesc cadourile daca am facut suma pentru cadorui
3.Cum sa inscriu pe altii ca reprezentati avon happy
4.Cand si unde trebuie sa platesc comanda happy

1 răspuns:
| Avon053 a răspuns:

Buna,toate aceste informatii o sa le gasesti la lidrul tau superior, daca ai si alte intrebarii referitoare de avon poti sa ne contactezi la 0735856209 sau printr-un mail la sebastian. avon@yahoo.com.O seara frumoasa!