| xNirvana a întrebat:

Vreau sa ma inscriu ca reprezentant la Avon, vreau sa stiu daca primesc vreun produs gratis sau tester laughing si cum se calculeaza suma de bani pe care trebuie sa o primesc dupa o comanda?

Răspuns Câştigător
| Teuta8941 a răspuns:

Pai conteaza in functie de cat succes ai. Banuiesc ca daca ai mai multi clienti si castigi mai multi bani iti vor trimite diferite lucruri. De exemplu am o prietena reprezentanta Avon si are de la ei niste haine si produse, iar cele comandate sunt mai ieftine. Pai si cum poti calcula? Notezi pe un caiet cati bani ai primit si la sfarsit le aduni laughing.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru toate raspunsurile tale contacteaza ma la id de mess tany_eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru reprezentantii care sunt la inceput de drum Avon le ofera produse cadou, discounturi mari la produse.Deci da primesti cadouri. Discountul este cuprin intre 15% si 30% in functie de comanda si se deduce din suma comandata, adica comanzi de 550 ron si platesti factura cu 30% mai putin -restul ramanand tie.Pentru detalii intra pe www.avon.wgz.ro in sectiunea "Afacerea ta" o sa geasesti informatii cu programele motivationale pe catalogul in curs si programele de start in Avon.

| danafatu a răspuns:

Buna! Inscrierea la Avon se face foarte usor! Primesti lunar produse cadou, coletul ajunge la tine acasa, gratis daca esti din Bucuresti. Bineinteles ca ai un comision, intre 20-40%...de exemplu la o comanda peste 750 lei, profitul tau e de 300, mai bine decat la un job part-time! Si e usor sa fii reprezentant, brosura se vinde singurahappy

Contacteaza-ma pentru detalii la dana. fatu@yahoo.com, id mess:dana. fatu sau tel 0731166295