| 9988 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon! Si as avea mai multe intrebari :
1. ) cum pun comanda la avon? ( explicati - mi toti pasii pe care ar trebui sa - i fac )
2. ) de la ce suma nu mai trebuie sa platesc taxa de ambalare?
3. ) brosura o primesc gratis?
4. ) cum comand brosura?
5. ) ce parere aveti voi despre avon?
6. ) eu stau in Oradea, si aproximativ in cat timp as primi comanda?

2 răspunsuri:
| Avon053 a răspuns:

Buna,daca vrei sa te inscrii sau sa afli mai multe informatii despre avon suna la 0735856209 si vei fi ajutat.O zi buna!

| clau321 a răspuns:

Buna daca te intereseaza fac inscrieri la avon putem vorbi pe mes astept raspuns