| angye a întrebat:

A comandat cineva ceva de pe www.oferteshop.ro? As vrea sa stiu daca sunt seriosi pentru ca mama vrea sa ii comand leg magic. Pe site-ul topshop.ro aparatul costa 329 lei iar la ei e 200 lei. Diferenta de pret e foarte mare, ceea ce ma face sa ma intreb daca nu e vreo smecherie la mijloc. Va multumesc!

8 răspunsuri:
| Zac a răspuns:

Sunt seriosi! Mama comanda multe de la ei.

| Zac a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Ma numesc Andeea Parvulescu si locuiesc in Bucuresti, am comandat prima data de la www.oferteshop.ro, si am fost uimita de preturile lor diferenta fiind foarte mare cea ce se vede la Tv, am incercat si se pare ca NU REGRET, sint foarte seriosi, rapizi, preturile sint reale postate pe site,. am ajuns ca fiu clienta lor deja am peste sase comenzi din partea lor, expediere imediata.deci...eu personal ai recomand sin suflet cu pozitiv. o adevarata echipa. www.oferteshop.ro

| andreeamanea a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur tu nu esti o clienta de a lor ci esti chiar cel cu site ul...nu ai cum sa faci atatea comenzi la o asa zisa firma care vinde produse contrafacute...

| andreeamanea a răspuns:

Smecheria este ca aparatele sunt contrafacute si nu originale,fara nici un act de provenienta,garantie, am cumparat si noi acum ceva vreme un aparat relax tone de pe acest site si surpriza, am primit un aparat chinezesc, fara nici un act si fara nici o legatura cu cel original de la tv, asadar www.oferteshop.ro este o teapa si nu o firma, ATENTIE MAXIMA DE UNDE CUMPARATI, cred ca va trebui sa luam atitudine, sotul meu doreste sa faca reclamatie.

| Chita a răspuns:

Probabil iti raspund tarziu, dar...produsul nu este original si este lucrat f grosolan.Eu l-am comandat si mi-a fost livrat fara factura si garantie. Inca mai astept sa-mi fie returnati banii. Bafta!

| ZareciNina a răspuns:

Nu sunt seriosi deloc! Am comandat 3 produse, le-am platit, dar am primit doar unul, si mi-au spus telefonic ca le-au furat cei de la firma de curierat si ca imi vor trimite altele.De atunci nu mai rasp.la tel, si nu mi-au trimis nici in ziua de azi…