| Georbiama a întrebat:

Buna.A comandat cineva de pe factool? E un site de incredere? Hainele sunt de calitate? As vrea sa imi comand niste pantaloni de trenning subtiri si largi si nu stiu de unde

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Da, site ul este de incredere. Cat despre calitate, depinde ce produse cumperi. Site ul asta e doar un reseller al sportsdirect.com. De obicei au preturi mai mici pentru ca de fapt alea sunt preturile normale ( ex tricourile Lee Cooper ). Acum, depinde ce brand este produsul pe care vrei sa il cumperi. Eu am cumparat si nu am avut probleme cu ei si au ajuns destul de repede produsele.