| danielz a întrebat:

Sal:) As vrea sa comand de pe site-ul asta http://www.juggler.r/ro/MINGI/Mingi-de-jonglat/Mingi-de- jonglat-Henrys/ mingi de jonglat dar nu stiu daca sa am incredere in aceasta firma si acest site, daca ati mai comandat vreunul dintre voi de pe site-ul de mai sus sa imi spuneti daca va ajuns coletul si daca produsele sunt de calitate(mingile de jonglat). De ex. cunosc pe cineva care a comandat de pe net ceva(nu site-ul de mai sus) si i-a venit in colet cartofi=)).

Răspuns Câştigător
| Magicianul1 a răspuns:

Sall, da poti comanda de pe site-ul de mai sus si mingi de jonglat ai incredere in mine ca eu am dat comanda de yoyo si de diabolo sunt produse de calitate deoarece este singurul site de pe care poti comanda chestii de jonglat. Coletul ajunge in timp de o saptamana prin posta romana si costa 7-10 lei iar prin Fancourier in 2 zile. Funda plz.