| Desmosedici a întrebat:

Buna,
A incercat cineva cremele de la Bpure.ro, marca Indica? Ce parere v-au lasat?

Mersi!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| inhaleexhale a răspuns:

Buna ziua

Eu le-am luat acum 2 saptamani aproximativ sa zic, mi le-a recomandat o dr pe dermatologie pentru ca ar fi eficiente pentru acnee si dermatita, psoriazis, eu avand si tenul extra sensibil si nu pot folosi aproape nimic altceva. Pana acum sunt wow, urmeaza sa le termin si sa imi comand un set complet, acum folosesc doar de zi si de noapte si vreau si de ochi. Hidrateaza excelent si ma pot machia dupa f bine, creeaza o baza excelenta. Sunt noi pe piata si din ce am citit, sunt cele mai bune cu CBD din Europa.
Deci da, eu una le-as recomanda pentru eficienta, textura si ingredientele naturale.
O zi buna!

1 răspuns:
| Desmosedici explică (pentru inhaleexhale):

Super! multumesc frumos pentru raspunsul detaliat.