| BlueButterfly97 a întrebat:

A mai anulat cineva vreo comandă la wish și a primit banii înapoi?

3 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

De ce sa o anulezi? Banii se returneaza...dar dai refound doar daca nu ti-a ajuns produsul si termenul de protectie a expirat.

| BlueButterfly97 explică (pentru Blueberry8):

Am anulat-o pentru că am greșit-o. Au trecut mai bine de 2 luni și nu mi s-au returnat banii.

| Blueberry8 a răspuns (pentru BlueButterfly97):

Trebuie sa iti apara pe acolo pe undeva. Imposibil sa nu iti intre banii, sau cel putin jumatate pentru ca banii nu ajung la vanzator imediat.