| adriana1310 a întrebat:

Buna, a mai comandat cineva de pe ivet? Si daca da, in cat timp v-a ajuns comanda?
Sunt super stresata, am comandat o rochie acum o saptamana si mi s-a anulat comanda, asa ca am comandat-o din nou ieri si saptamana viitoare vineri am balul. Sunt sanse sa nu imi ajunga daca termenul de livrare e 7-21 zile?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa vina pana saptamana viitoare, deoarece vine din China si dureaza minim 3 saptamani.
Termenul de 7 zile este doar pentru "special delivery" un fel de "express post" unde plateai extra 20-30 de dolari, ca sa ajunga in 7 zile.

| adriana1310 explică (pentru Violleta2022):

De fapt acest magazin e din Bulgaria. si ma gandesc ca poate totusi am norocul de a purta acea rochita la bal, sper.