| Plușica123 a întrebat:

Bună!
A mai cumparat cineva de pe acest site?(https://ro.outletshop2021.ru/)
Oare preturile sunt adevarate?
M-ar interesa sa cumpar aceasta bicicleta iar pretul nu mi se pare adevarat (https://ro.outletshop2021.ru/content? c=biciclete%20electrice%203%20roti&id=12)
Multumesc din suflet celor care imi raspund!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

100% teapa. Contra-cost, te pot lamuri si DE CE e teapa si chestii pe care sa le ai in vedere in viitor.

| Plușica123 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mulțumesc pentru răspuns!
Deci nu este un site sigur?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici odata dar nici odata sa nu mai pui alte semne lipite de un link! Cat despre bicicleta aia este tricicleta electrica. Mi se pare cam ciudat la u n pret asa mic! Ar fi mai bine sa cumperi un produs mai ietftin si sa vezi daca ti-l trimit. Acum nici acea tricicleta nu este asa de scumpa. Daca-ti permiti...

| Plușica123 explică (pentru Salontanul):

Imi permit sa o cumpăr, dar mă gândeam că cine stie ce îmi vor trimite și poate nu mai am șansa de a returna.
Cat despre semnele lipite de link am înțeles și mulțumesc pentru răspuns?

| andreitmm a răspuns (pentru Salontanul):

Nici asta nu e o solutie sa iei ceva ieftin... stiu si eu site-ul si am incercat sa iau ceva dar cand mi-a cerut sa platesc cu cardul, am iesit de pe site. NU stii cum iti pot fura datele de pe car deodata ce le trimiti lor. si mai ramai si fara bani pe card.

| Salontanul a răspuns (pentru andreitmm):

Stai linistit! Daca pui doar numele si prenumele, seria cardului (numerele de pe fata) si CVV-ul (cele de pe spate daca sunt), n-au ce sa-ti ia. Era pe vremuri o asemenea solutie si chiar am patit-o. Mi-au luat 7 lire de doua ori. Mi-au promis ca-mi trimit un CD (asa era atunci cand nu existau stick-uri) cu Windows si licenta lui. In loc sa-mi trimita CD-ul mi-au luat 7 lire de doua ori. A doua oara m-am prins si am blocat plata catre ei. Astazi bancile au alte metode si refuza plata perioadica daca ai facut doar o cumparatura.

| andreitmm a răspuns (pentru Salontanul):

Ce vorbesti laughing. hai sa iti zic eu una,,,, o data mai demult mi-a aparut o reclama pe google, mi s-a deschis pagina noua si scria ca am fost ales castigatorului unui iphone etc si m-au pus sa raspund la intrebari in fine, am raspuns. si pe urma m-a trimis in alta pagina si mi-a cerut sa bag cica doar costul trasportului 10 lei, si am tastat codurile cardului, numele prenumele, tot... si pe urma in aceas data fix la o luna de la trimiterea a cei 10 lei. mi-au luat 200 de lei din cont, si nu stiam pe unde sunt, si am sunat la banca am vorbit acolo ca mi-au disparut niste bani si ei m-au lamurit, au spus ca m-am abonat la nu stiu ce joc si ca plata se face automat pe luna, si a trebuit sa imi schimb cardul. Na mai zi ceva acum daca ei nu stiu cum sa te faca.

| Salontanul a răspuns (pentru andreitmm):

Zic: nu te-ai uitat unde scrie ca te abonezi si ai dat accept.

| christall a răspuns:

Teapa!

| Plușica123 explică (pentru christall):

Mulțumesc pentru răspuns!?
P.S:Semnele de întrebare era un Smiley-fast dar nu știu de ce apare așa

| christall a răspuns (pentru Plușica123):

Cu placere! Din experienta iti spun ca orice e mai ieftin decat gasim pe piata ascunde ceva.