| weheartitxdd a întrebat:

Buna all. Vreau sa va intreb ceva, in legatura cu niste papuci. Eu cat de vreo luna Nike Dunk High Shoes marimea 36.Stie cineva un site sau la ce magazin gasesc? Am cautat pe multe site. uri dar nu am gasit si sunt si foarte scumpe. Va rgo ajutati-ma cu ceva ieftin dar de calitate. P. S: nu. mi trebuie neaparat originali. :* Dau FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| FitaDeVedeta a răspuns:

Te poti duce pe exercitiu pentru ca sunt foarte buni si nu sunt scumpi, iar daca nu gasesti cauta pe google. funda?