| legendarydovah a întrebat:

Buna, am anulat o comanda pe okazii plata fiind facuta cu cardul, m-am inteles amiabil cu vanzatorul iar el a acceptat anularea comenzii, nu apucase sa o trimita oricum, insa nu inteleg un lucru, cat dureaza ca okazii sa iti restituie banii inapoi in cont?

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Probabil ca o sa dureze 1-2 zile lucratoare pana se face rambursarea sumei dar stai fara grija ca iti primesti banii.

| DanielDanny a răspuns:

De obicei in jur de o saptamana, mai mult sau mai putin!

| Madsan a răspuns:

Mai bine verifica la ei.pe site. Trebuie sa aiba termeni si conditii si acolo sigur e precizat termenul de restituire al banilor. Termenul legal pentru magazine online este 14 zile dar cel mai bine vezi la ei cat scrie.