| Vladu_Adelina_1998 a întrebat:

Am comandat acum 2 saptamani niste geci de pe fashiondays, mi-au venit, una urmând sa o fac cadou, am rupt eticheta. Am facut retur la ea dupa 2zile, iar de aproximativ 2 saptamani nu primesc niciun raspuns, iar la telefon nimeni nu raspunde, ce ar trebui sa fac? Ajutor ✋

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De obicei banii se primesc înapoi in maxim 30 zile. Mai așteaptă 2 săptămâni și dacă nu îi primesti mai insista cu telefoanele.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ai comunicat cu ei inainte sa returnezi produsele, fara etichete?
Ce ti-au spus?
Care sunt conditiile de retur?

| Vladu_Adelina_1998 explică (pentru Violleta2022):

Normal mi-au spus ca trebuia si eticheta, dar sa Incerc si fara, poate am șanse sa mearga si asa. Le-am trimis e-mail acum 2 zile si ieri am primit mesaj ca a ajuns returul la ei, acum astept raspunsul final, Multumesc✊

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vladu_Adelina_1998):

GRozav! Vezi ca s-a rezolvat?!
Trebuia doar sa fii mai rabdatoare.