| Alinaqueen a întrebat:

Buna
am comandat ceva de pe aliexpress si s-a dus la confirmarea platiii, dar mam razgindit si am anulat repede, insa banii nu sau intors, mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca nu a apucat sa se trimita comanda banii o sa-ti intre inapoi in cont in cateva zile. Daca nu, ia legatura cu cei de la ali si spune ce s-a intamplat.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce inseamna asta? Comanzi si apoi dintr-o odata te-ai razgandit? Gandeste-te de 10 ori inainte sa comanzi si sa trimiti banii pentru a fi sigur ca asta iti doresti cu adevarat produsul comandat!

| Alinaqueen explică (pentru untu):

Asculta nu ti-am cerut sama inveti cum si de cate ori sa ma gindesc, nu stii situatia deplina asaca taci!