| Fulbaster a întrebat:

Hei,stiti cumva daca Emag livreaza si la sat?
Eu stau cam pe la vreo 15 km de Targoviste. Apropo,pe lanaga asta,ce parere aveti de cei de la Emag, adica am avut un unchi care a comandat un GPS si l-au adus stricat!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| loreley24 a răspuns:

Da,cei de la Emag fac livrari si la sat. unchiul tau putea sa-l returneze...am patit ceva asemanator cu un alt site>funda?

1 răspuns:
| Bolovan_Claudiu_1997 a răspuns:

Da, Face livrari si la sat. Poate fi o simpla greseala, dar mai bine pentru unchiul tau sa fi dat GPS-ul inapoi.