| BlablablaFatacudetoate a întrebat:

Buna! Am comandat niște articole de pe shein, pe data de 14.1. 2024. Acum 3-4 zile m-am uitat sa văd unde este ( arată de este in Doha, in aeroport ) iar azi, când m-am uitat iar, îmi arată ca este într-un depozit : nemzetkozi Depo hub inbound. Iar celelalte informații legate de locurile precendente au dispărut. Tot azi am primit un mesaj de la fan curier ca o sa o primesc in 1-2 zile lucrătoare. Ce pot face dacă comanda nu o sa mai ajungă? Exista șanse sa o mai primesc? ( Sunt conștientă de masajul de la fan curier )

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Comanda de pe Shein are termen între 11-14 zile lucrătoare. In fiecare luna comand de pe acest site și mereu mi-au venit în termen. Unele comenzi au ajuns și mai devreme de zilele menționate pe site, între 5-7 zile lucrătoare. Mai ai de așteptat. Actualizarea pe aplicație și face mai greu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca a ajuns la fan curier o sa il primesti.

| gabicoo a răspuns:

Dacă ai primit mesaj de la Fan Curier înseamnă că vei primi comanda.

| Cosminban a răspuns:

Hei,ai mai primit comanda? Întâmpin aceeași problema?