| slsbwoand a întrebat:

Salut! Am o comanda pe shein si imi zice "Delivery date shifted due to time constrait", am auzit ca intarzie dar din ce cauza? (Comanda plasata pe 01.01. 2024 si am primit mesaj (pe 05.01. 2024) de la GLS ca se va livra in 1-2 zile lucratoare ceea ce inseamna ca va veni luni sau marti?) Voi mai primi comanda?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

O comanda pe Shein durează între 11-14 zile lucrătoare, cu toate daca și noroc o poți primi și în 5-7 zile lucrătoare. Daca ai primit mesaj de la curier deja, comanda va fi primita. Daca nu și-au respectat condițiile de livrare, îi poți contacta și să furnizezi numărul de urmărire pe care îl ai.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa vina intr-o zi sau 2 tocmai din China, nici daca se teleporteaza nu are cum sa ajunga aici.
Asteapa-te la 2-3 saptamani, pana se va livra marfa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mă îndoiesc că vine comanda de la shein in 5-6 zile.