| SweetieBeibby a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutor. Mi-am incarcat azi cartela cu 5 euro si nu mi s-au activat minutele si am zis ca astept pana maine. Dar am sunat din greseala pe cineva, si am ramas doar cu 4, 82 euro. Sora-mea mi-a spus ca pot sa merg a Vodafone sa-mi mai incarc de inca un euro si apoi sa-mi activez minutele. Se poate? Scuzati gategoria!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se poate, dar vezi sa nu gresesti iarasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora ta are dreptate. Mai ales ca daca ti se activau minutele, iti luau toti cei 5 euro. Dar acum ca nu mai ai 5 euro, minutele nu se pot activa. Poti sa mai incarci un euro si sa pui optiunea cu minutele.

| yutsa a răspuns:

Eu mă gândesc că dacă mergi la un magazin de specialitate poţi să îţi încarci telefonul cu un euro şi să îţi activezi minutele. Ai zis ceva de Vodafone dacă eşti pe Vodafone mergi la ei.