| Angel99Anjelique a întrebat:

Am cumparat o rochie neagra care se poarta cu cizme, dar nu stiu cu care am 4 perechi:rosu, negru, roz si albastru care sa o port?

Răspuns Câştigător
| onikangel a răspuns:

Rosu. Iati si o cure rosi cercei rosi si o geanta care sa lucesca tot rosie!

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Toate ar arata bine, dar cu conditia sa-ti pui si alte accesorii de culuarea cizmelor.

| cretzufinish a răspuns:

Eu zic ca merg perfect cu rosu, da bine impreuna.winking Cu cele negre o sa zica lumea ca mergi la inmormantare Doamne fereste, iar celelalte ar merge daca le-ai accesoriza cu ceva (esarfa, colier, sau ceva in par). Depinde foarte mult si de materialul din care e facuta rochia si de asemenea genul cizmelor, adica la o rochie eleganta nu te incalti cu cizme ugg nu? happy Oricum raspuns final rosu.

| LCD a răspuns:

Cizme albastre? iax

| Oktavian a răspuns:

Eu cred negru se va potrivi mai bine.

| mihaelutzamy a răspuns:

Pe cele roz, se vor potrivi de minune, crede-ma.sau rosu

| Georgia_1376 a răspuns:

Negru e
cel mai bine eu ASA iti recomand dar poti sa conbini cizmele rosi cu rochia neagra cercei rosi si o gentuta din aceea mica rosie dar potrivi super

| ImmortalQueen a răspuns:

Rosu sau negru. celelalte in niciun caz

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Merge si negru si rosu depinde care iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele roz neaparat, ia o gentuta neagra de preferat cu lant lung si aplica o brosa sau ceva roz pe geanta