| FeaRRR a întrebat:

Recent mi-am cumparat niste haine smechere, spun eu big grin!
Jeans Albastrii
Jeans Albastru spre Negru
Tricou Alb cu inscriptia "Adidas" Neagra
Tricou Bluemarin cu inscriptia "Just Do It" Original Nike
Bluza Originala Nike Verzuie spre Albastru cu "Just Do It"
Bluza Originala Adidas Bleumarin
Bluza Originala Nike cu un semn "Nike" pe ea
Adidasi Adidas Albastru cu Alb
Faza e ca nu stiu ce sa port in prima zi de scoala; Nu stiu ce sa port in prima zi de scoala.
P.S Merg la liceu happy Va multumesc. Inteleg ca altii n-au ce purta, iar eu nu pot hotari din atatea haine, dar as vrea sa stiu! happy

4 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Da,merg.
De ce nu?

| FeaRRR explică (pentru Bubutita):

Ce merge? Ce cu ce? big grin

| Fiction a răspuns:

Si eu merg la liceu..asa ca iti sugerez sa porti blugii albastrii spre negru, adidasii albastrii cu alb, o camasa alba si un sacou/jacheta negru/a.

| g4mma a răspuns:

Eu zic sa te duci in curu gol.Sigur ti-ar sta mai bine.