| KimJennie a întrebat:

Buna! Am făcut acum 3 zile o comanda pe elefant, pe 15 iunie și termenul de livrare zice ca e între 21 și 23 iunie dar nu s-a întâmplat niciodată sa nu vina comanda in atâta timp, mereu venea chiar a doua zi. Am comandat niște cărți și am pus pe lângă si niste pixuri, are cineva idee dacă din cauza pixurilor întârzie? Stiu că la cărți e normal sa vina asa repede dar ma gândesc ca e posibil sa întârzie din cauza ca am pus ceva si din alta categorie

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Poate au ei o perioada în care întârzie cu livrarea ( au mai putini curieri ). Nu ar trebui sa aibă treaba cu pixurile. O sa iti vina comanda în perioada precizata de ei.

| RefinedStrings a răspuns:

O sa iti vina în termenul stipulat, adica între 21 și 23.
Uneori au produsele pe stoc alteori în depozite din tara ei poate dura.
Mult succes