| JustAnotherFuckedUpGirl a întrebat:

Ok deci am o intrebare mai aiurea. ar fi trebuit sa imi vina ciclul acum cateva zile (stiu ca mereu imi intarzie) si ma gandesc ca de data asta ar fi posibil sa imi intarzie mai mult. problema e ca vreau sa scap de el mai repede, pentru a nu fi pe stop de sarbatori sau chiar de revelion. cum pot grabi menstruatia?

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Nu te grăbi că până la Crăciun mai sunt 9 zile aşa că poate să întârzie că este timp.