| Miahi2643 a întrebat:

Bună!
Am comandat niște cărți de pe elefant.ro iar una dintre cărțile ce fac parte din comandă are estimarea de livrare cu o lună mai târzie decât celelalte cărți.

Toate cărțile vor ajunge peste o lună sau se vor efectua mai multe livrări?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Te vor suna să te întrebe cum preferi; cel puțin așa au făcut cu mine, acum câțiva ani.

| Mmn a răspuns:

Mai multe livrari. Am patit si eu la fel

| FirstExplorer252562 a răspuns:

Se vor efectua mai multe livrari si o sa te contacteze in caz de ceva.
Pentru linistea sufleteasca, scrie un email la adresa lor de contact ca sa iti ofere detalii despre comanda, e mult mai simplu si sigur.