| Bolton_Kevin_1919 a întrebat:

Buna,am facut azi o comanda la Altex, am apasat pe rate card bancar dar am iesit in momentul in care trebuia sa introduc datele cardului.Sunt sanse sa-l primesc si sa trebuiasca sa platesc cu cardul?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt sanse sa nu-l primesti deloc, odata ce este neachitat.

| AwGenetix a răspuns:

Da, de acum vine la usa. și trebuie plătit doar.
ce ți-ai cumpărat?

| Bolton_Kevin_1919 explică (pentru Violleta2022):

Site-ul spune ca plata este in asteptare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bolton_Kevin_1919):

In cazul asta, reintrii si mergi la produsul cumparat, il reselectezi si continui sa faci plata cu cardul, fiindca produsul nu va pleca din stocul lor, pana nu il achiti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu ai finalizat comanda... Ce sa primesti?

| Bolton_Kevin_1919 explică (pentru Violleta2022):

Urm,am primit si email-ul de confirmare cum ca comanda a fost facuta. Dar pe site spune ca este in asteptare.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce date personale le-ai trimis inainte de plata.
Daca au adresa sau numarul tau de telefon, atunci este posibil sa fii contactat de ei si sa te intrebe de soarta comenzii. In caz contrar comanda nu se va putea finaliza, iar dupa un timp se va considera renuntare.

| Bolton_Kevin_1919 explică (pentru Bula):

Urm,am dat back in momentul in care trebuia sa introduc datele cardului pentru a lua produsul in rate.