| Ge04rge a întrebat:

Salut,vreau sa cumpar un telefon de la altex dar se pare ca nu il au in magazine si e exclusiv online. Vreau sa il iau in rate si sa platesc cand vine acasa? Cum as putea sa fac asta? Sa il iau in rate. Dar fara un card bancar sau orice tip de card.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fără card NU poți cumpăra nimic în rate, nici online, nici de la magazin.

| Ge04rge explică (pentru mihai69):

Cum? Sa-mi vina la usa si platesc cand vine la usa. Dar vreau in rate.Cum fac?

| Legendarydk a răspuns (pentru Ge04rge):

Cu card bancarhappy

| mihai69 a răspuns (pentru Ge04rge):

Plătești toți banii dacă ți-l aduce la ușă și nu ai făcut rate. Și, cum ziceam, fără card NU poți să faci rate. Ce e așa greu?!?

| Anca32 a răspuns:

Altex nu ți da în rate nimic fără sa fii 1.angajat și 2 fără card bancar