| ConstantinAndreea a întrebat:

Buna. Am facut o comanda pe shein, azi a ajuns si surpriza… nu este produsul pe care l-am comandat. S-a mai intamplat cuiva? Ce e de facut in cazul asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa poza la ce ai primit si trimite-le mesaj cu comanda si poza prosudusului pe care ai primit-o, dovedind ca ti-au trimis ceva gresit si ii intrebi daca iti fac refund sau iti trimit produsul corect.
De trimis inapoi in China, te va costa o mana si un picior, ca-i al naibii de scumpa posta. Noi nu avem preturi postale atat d emici cu au cei din china.

| sierra1 a răspuns:

30 de zile zic ei...

https://m.shein.com/......a-281.html

| dullcat a răspuns:

Nu mai comanzi de pe shein?

| Hyperion7 a răspuns:

Completezi formularul de retur și îl trimiți înapoi, altceva nu ai ce face

| Andreearuso a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat.și mie am dat retur și gata poți face și tu asta?